Ubytování v obci Hlohovec

Ubytování v centru Lednicko Valtického areálu.

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v nově vybudovaném penzionu. Máme pro Vás klidné místo k odpočinku jako stvořené. Ubytování najdete v obci Hlohovec, centrem jednoho z nejromantičtějších míst na Jižní Moravě odkud máte do všech koutů Lednicko Valtického areálu co by kamenem dohodil. 15minut na kole Lednice, 15minut na kole Valtice. Jste přímo na rozcestí rozsáhlé sítě cyklostezek. V obci Hlohovec, pár metrů od Vašeho ubytování, najdete nespočet vinných sklípků které doporučujeme navštívit. Přímo v obci, u rybníka, najdete rekonstruovaný Hraniční zámeček, vybudovaný rodem Lichtenštejnů.

Lednicko Valtický areál je zapsán na seznamu Českého dědictví UNESCO a patří tak mezi dvanáct českých divů světa. Označení památky tímto emblémem Světového dědictví je aktem, kterým celé světové společenství prohlašuje: „Ano, toto je cosi, co je na celém světě výjimečné a jedinečné, je to cosi, co je našim společným dědictvím, je to něco, co se zavazujeme chránit jeden pro druhého a v zájmu nás všech – národů světa.” Ani Vy by jste si jeho návštěvu neměli nechat ujít.

Nenechte si ujít

Tipy na výlet do okolí ubytování najdete na stránkách níže. Doporučujeme absolvovat alespoň polovinu z popisovaných míst a určitě navštivte některý z vinných sklípků.
Tipy na výlet

Lednicko Valtický areál

Je jedním z pokladů světového kulturního a přírodního dědictví. Se svými historickými objekty je považován za nejrozsáhlejší člověkem uměle vytvořené území Evropy.
Ubytováni Hlohovec

Kontakt

Penzion Hlohovec
Na kopci 530
691 43 Hlohovec
Volejte prosím p. Navrátilovou
Tel: +420 728 738 078
Těšíme se na Vaši návštěvu